مشاوره و سفارش

انواع چسب صنعتی

چسب های صنعتی دسته ای از قوی ترین چسب ها هستند که با ویژگی هایی همچون قدرت چسبندگی بسیار قوی، حفظ دوام و استحکام و … از سایر انواع چسب ها متمایز می شوند. برندهایی مانند پارس و بل از معروف ترین سازندگان چسب های صنعتی هستند. برخی از این چسب ها قدرت تحمل وزن بسیار بالایی دارند که در صنایع سنگین استفاده می شوند.

چسب گرما ذوب کارتن

انواع رنگ

یکی از بهترین روش های زیبا سازی ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و … رنگ آمیزی سطوح داخلی و نمای آن ها می باشد. رنگ ها علاوه بر جنبه زیبایی ظاهری، نوعی پوشش محافظ برای لایه زیرین نیز محسوب می شوند. بر همین اساس گروه رنگ های ساختمانی در انواع گوناگون با خواص متفاوت طراحی، تولید و اجرا می گردند.

انواع چسب حرارتی

چسب حرارتی یکی از فرم های چسب گرما نرم است. این چسب در دمای محيط به‌ صورت جامد می باشد. پس از ذوب شدن و استفاده روی قطعه مورد نظر، به سرعت خشک شده و چسبندگی بی نظیری ايجاد مي‌كنند. چسب های حرارتی یا چسب های گرماذوب در انواع مختلف برای کاربردهایی مانند صحافی، بسته بندی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید چسب گرما ذوب

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب حرارتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب عمومی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ ساختمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب ساختامنی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه چسب و رنگ بازود فعال در امر مشاوره و فروش انواع چسب و رنگ های صنعتی و غیرصنعتی، با بهره مندی از دانش فنی روز و تجارب متخصصین آخرین محصولات کمپانی های ایرانی و خارجی را بصورت مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار می دهد.

مدیر مجموعه بازود

احسان صحرائی

Call Now Buttonتماس بگیرید