مشاوره و سفارش

انواع چسب صنعتی

چسب های صنعتی دسته ای از قوی ترین چسب ها هستند که با ویژگی هایی همچون قدرت چسبندگی بسیار قوی، حفظ دوام و استحکام و … از سایر انواع چسب ها متمایز می شوند. برندهایی مانند پارس و بل از معروف ترین سازندگان چسب های صنعتی هستند. برخی از این چسب ها قدرت تحمل وزن بسیار بالایی دارند که در صنایع سنگین استفاده می شوند.

انواع چسب ساختمانی

چسب های ساختمانی گروهی از چسب ها هستند که در سال های اخیر جایگزین بسیاری از مصالح ساختمان مانند سیمان شده اند. چسب سنگ، چسب بتن، چسب کاشی و اسپری فوم تعدادی از این محصولات می باشند. استفاده از چسب های ساختمانی به جای سیمان علاوه بر بالا بردن دقت و ظرافت کار، موجب کاهش وزن سازه و افزایش طول عمر بنا می گردد.

انواع چسب حرارتی

چسب حرارتی یکی از فرم های چسب گرما نرم است. این چسب در دمای محيط به‌ صورت جامد می باشد. پس از ذوب شدن و استفاده روی قطعه مورد نظر، به سرعت خشک شده و چسبندگی بی نظیری ايجاد مي‌كنند. چسب های حرارتی یا چسب های گرماذوب در انواع مختلف برای کاربردهایی مانند صحافی، بسته بندی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید چسب گرما ذوب

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب حرارتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب عمومی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه بازود

۰۹۱۲۰۵۲۵۳۶۷

پاسخگویی واتساپ

۰۹۱۲۰۵۲۵۳۶۷

ایمیل

info@bazod.ir

توئیتر

bazod_ir@

لینکدین

bazod.co@

پینترست

bazodco@

فیس بوک

bazod.co@

درباره ما :

مجموعه چسب و رنگ بازود فعال در امر مشاوره و فروش انواع چسب و رنگ های صنعتی و غیرصنعتی، با بهره مندی از دانش فنی روز و تجارب متخصصین آخرین محصولات کمپانی های ایرانی و خارجی را بصورت مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار می دهد.

مدیر مجموعه بازود

میر شفیعی

Call Now Buttonتماس بگیرید